Jak gwiazdy dbają o urodę

Jak gwiazdy dbają o urodę

Mimo upływu lat hollywoodzkie piękności są zjawiskowe. Jak one to robią? Nie zapominają o codziennej pielęgnacji intensywnie działającymi kosmetykami.

Zastanawiasz się, jak to możliwe? Tak jak gwiazdy, które skończyły 35 lat, zainwestuj w dobre kosmetyki, szczególnie serum oraz kremy na noc, bo mają najwięcej składników aktywnych.

Wybieraj produkty nie tylko przeciwzmarszczkowe, ale także rozjaśniające i niwelujące przekrwienia, bo to właśnie te defekty wizualnie najbardziej dodają nam lat. Możesz też dodatkowo zainwestować w suplementy poprawiające jakość skóry. Anastasia Achilleos, kosmetyczka gwiazd, takich jak Gwyneth Paltrow i Kate Moss, przekonuje także, że odpowiedni masaż wykonywany przy każdej aplikacji kosmetyku może wygładzić, a nawet ujędrnić skórę.

Mówi się, że blond odejmuje lat. I to rzeczywiście prawda, ale pod jednym warunkiem: musi być perfekcyjnie dobrany do koloru cery, dlatego najlepiej, jeśli wybierze go doświadczony fryzjer. Inaczej może podkreślić ziemistość cery lub popękane naczynka, a tym samym po prostu postarzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *