Kompleksowa pielęgnacja skóry

Kompleksowa pielęgnacja skóry

Współczesna kobieta musi być mistrzynią w zarządzaniu czasem. Dzielenie go między pracę, rodzinę, przyjaciół i zainteresowania – jednym słowem robienie 10 rzeczy naraz – to nie lada wyzwanie.

Dlatego każda z nas potrzebuje kompleksowej pielęgnacji, która jej dorówna. Życie kobiet zmieniło się w ostatniej dekadzie. Jest bardziej aktywne, dynamiczne, pełne zmian, pasji. Na te zmiany reaguje także skóra, która sama „nie nadąża” z regeneracją i ujawnia różne oznaki starzenia się. Laboratoria L’Oreal zdefiniowały ich 10: drobne linie, zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności, rozszerzone pory, ciemne plamy, niejednolity odcień skóry, starzenie się skóry na dekolcie, nierówna powierzchnia skóry, suchość.

Jak sobie z nimi radzić?

Żyjemy w ciągłym biegu, wymagamy od siebie wiele, dużo oczekując też od stosowanych przez siebie kosmetyków. Multiregenerujący krem nawilżający na dzień Revitalift Total Repair 10 to produkt właśnie dla nas! Walczy ze wszystkimi 10 oznakami starzenia się i chroni skórę przed promieniowaniem UV. Przeciwzmarszczkowy Pro-Retinol A w połączeniu z innowacyjnym składnikiem Stimulift, opracowanym w celu pobudzania naturalnych czynników liftingujących, i witaminami B3, B5 i E, sprawiają, że skóra odzyskuje nawilżenie, gładkość, napięcie i blask. A formuła kosmetyku, lekka i orzeźwiająca, daje przyjemność przy każdej porannej aplikacji.
To się nazywa kosmetyczny strzał w dziesiątkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *