Makijaż ślubny

Makijaż ślubny

Ślub to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w życiu kobiety. Bez względu na to, jak każda z nas wyobraża sobie ten dzień, jedna rzecz łączy nas wszystkie – chcemy wyglądać zjawiskowo. Poza tak oczywistymi rzeczami jak suknia ślubna, buty czy bukiet należy zadbać także o takie szczegóły jak fryzura i makijaż.

Należy pamiętać, że tego dnia wszystko będzie stresujące, więc musimy oszczędzić sobie wszelkich niedogodności. Najważniejsze jest, aby w całym anturażu czuć się komfortowo.

Niezwykle istotną sprawą jest trwałość makijażu. Nie chcemy przecież co chwilę biegać do toalety, by go poprawiać lub po niedługim czasie wyglądać jak miś panda, z cieniami pod oczami.

Perfekcyjnie wykończony make-up, bez względu czy wykonujesz go sama czy korzystasz z pomocy specjalisty, powinien podkreślić Twoją urodę i dodać Ci pewności siebie. Dlatego wykonując go ważne jest także, abyś pamiętała, że jest on nie tylko ślubnym, dziennym makijażem, ale także wieczorowym. Nie możesz także zapominać, że Twój wygląd będzie uwieczniony na fotografiach i filmach, dlatego musi sprawdzić się w świetle dziennym, sztucznym na sali weselnej, a także w blasku fleszy.

Wybierając makijaż musisz pamiętać, że ma on pasować przede wszystkim do Ciebie. Nie staraj się na siłę dopasować go do koloru bukietu czy upodobań koleżanki. Oczywiście jeśli wybrałaś kolor bukietu czy dodatków do tego, w którym jest Ci dobrze, makijaż będzie stanowił dopełnienie całości.

Pamiętaj, aby unikać dużej ilości brokatu, bo oglądając fotografie zobaczysz go nie tylko na całej swojej twarzy, ale też na twarzy i garniturze pana młodego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *