Moje zakupy Rossmann październik

Moje zakupy Rossmann październik

Chyba każda z nas tak ma, że wie, co chce kupić, a i tak jak wejdzie do sklepu to kupuje coś ponad to. U mnie oczywiście jest dokładnie tak samo. Skorzystałam już z promocji w Rossmannie -55%. Jeśli jesteście ciekawi, co wybrałam, to zapraszam do wpisu.

Rozświetlacz Lovely Gold

Polowałam na niego, na półce był już tylko Silver, ale Panie stale dokładają, więc po prostu zapytałam i Pani mi dała. Dlatego polecam pytać i prosić, to nie boli. Jestem z niego zadowolona. Regularna cena to 9,29 zł.

Róż Bell HypoAllergenic 02

Do tego różu, jak już wiecie (jeśli czytaliście poprzedni wpis o tym, co chce kupić na promocji w Rossmannie), zachęciła mnie Maxineczka. Zastanawiałam się nad dwoma odcieniami. Każdy z nich był podpisany 02 (to chyba jakiś błąd?) i w odcieniach brzoskwini, ale jeden był jaśniejszy, a drugi ciemniejszy. Wybrałam ten jaśniejszy. Regularna cena to 18,49 zł.

Wibo Neutral Eyeshadow Palette

Tego nie było na mojej liście zakupów, ale widziałam ją w wielu fimam na YouTube i była polecana. Dlatego też skusiłam się na Neutral Eyeshadow Palette od Wibo. Narazie nic Wam o niej nie powiem, dopiero muszę potestować. Regularna cena to 35,99 zł.

Bell Hypoalergiczna pomadka do ust 02

Jak wiecie miałam sobie kupić ten zestaw konturówka i szminka z Lovely, ale zdecydowałam, że na to miejsce kupię dwie inne. Jedną z nich jest własnie hypoalergiczna pomadka do ust z Bell. Kolor w szmince wygląda jak taka brudna brzoskwinia. Opakowanie lekkie, troszkę ciężko chodzi wysuwanie. Regularna cena to 17,49 zł.

Wibo pomadka do ust Glossy Temptation 2

I drugą pomadką jest Glossy Temptation 2 od Wibo. Jest to seria nudziaków. Wybrałam dwójkę, bo wydaje mi się taka niezobowiązujące. Mam nadzieje, że sprawdzi mi się do codziennego użytkowania. Bardzo leciutka, więc nie będzie ciążyć w torebce nawet malutkiej. Regularna cena to 11,29 zł.

A Ty co kupiłaś na promocji w Rossmannie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *