Radical kuracja przeciw wypadaniu włosów – Farmona

Radical kuracja przeciw wypadaniu włosów – Farmona

Po ciąży i porodzie mój organizm dostał niezłego kopa. Miałam problemy z rwą kulszową, tarczycą. Wypadanie włosów również mnie nie minęło. Dlatego postanowiłam coś z tym zrobić i zakupiłam kurację przeciw wypadaniu włosów Radical do firmy Farmona. Jeśli jesteście ciekawi efektów, zapraszam do czytania.

Informacje podstawowe

Kuracja składa się z 15 ampułek, każda ma 5 ml. Jest to skondensowany preparat do włosów zniszczonych i wypadających, wymagających bardzo intensywnej regeneracji i głębokiego odżywienia. Posiada silne aktywne składniki o wysokim stężeniu, takie jak: ekstrakt ze skrzypu polnego, prowitamin B5, Trichogen, Polyplant Hair i Inulinę z cykorii. Co pozwala nie tylko na odżywienie, ale również wzmocnienie cebulek włosów. Hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost – to właśnie jest mi potrzebne!

Jak używać ampułek Radical z kuracji przeciw wypadaniu włosów?

Używanie ampułek jest bardzo proste. Otwieramy ampułkę i zakładamy na nią plastikowy dozownik, który ułatwia aplikację. Zawartość ampułki wmasowujemy w skórę głowy. Powinna ona być sucha lub delikatnie osuszona. Preparatu się nie spłukuje. Stosuje się przynajmniej przez dwa tygodnie. Producent twierdzi, że optymalne rezultaty występują po miesięcznej kuracji, czyli dwóch opakowaniach.

Na ratunek włosom

Ampułki kupiłam za niecałe 30 złotych. Nie wiem, czy to dużo czy mało. Takie osądy chyba każdy z nas musi indywidualnie dopasować do swojej sytuacji finansowej i do tego, jakie są efekty stosowania produktu. Aplikacja kuracji przeciw wypadaniu włosów jest przyjemna. Aplikator pomaga w nałożeniu substancji na skórę głowy. Jest ona płynna i posiada przyjemny ziołowy zapach. Nie jest on zbyt intensywny, więc na pewno nie przeszkadza.

Przed rozpoczęciem kuracji bałam się każdego ranka czesać. Na szczotce zostawało mnóstwo włosów, co doprowadzało mnie do szału. Dodatkowo w dzień jeszcze wypadały. Były wszędzie, gdzie tylko przemknęłam. Po dwóch tygodniach muszę Wam powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Wzrost włosów był widoczny już po kilku dniach. Pojawiło się dużo baby hair szczególnie przy linii włosów przy czole – gdzie ja już ich nie miałam praktycznie, bo wszystkie stamtąd wypadły i wyglądałam jakbym była łysa. Włosów wypada zdecydowanie mniej. Mogę powiedzieć, że tak normalnie kilka sztuk. Polecam każdej osobie, która ma problem z okresowym (nie stałym) wypadaniem włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *