Tajemnice dobrego makijażu dziennego

Tajemnice dobrego makijażu dziennego

Wychodzimy na miasto, do szkoły i tak naprawdę nie widać efektów porannego make up’u. Jednak wcale lekki makijaż nie musi być nudny. Przekonaj się sama.

Gdy słyszymy słowa „makijaż dzienny” myślimy sobie – nuda. Zazwyczaj kojarzy on się nam z naturalnością, delikatnością i tak naprawdę niczym zaskakującym. Możemy pokreślić to, co najbardziej rzuca się w oczy, czyli usta. Od dawna modne są różne błyszczyki, szminki, które mają czynić nasze usta wyraźniejszymi i ładniejszymi. Każdy zauważa czerwoną szminkę na ustach kobiety i nie sposób tego ominąć.

Istnieją dwie metody wykonania makijażu dziennego. Pierwszy to delikatny, lekki make up, który niczym nie zaskakuje, a nastawiony jest na delikatność i naturalność. Zamyka się w jasnej tonacji cieni (beżu, jasnego brązu, kolorów pastelowych), a usta podkreślone są błyszczykiem lub zwykłą pomadką.

Drugi natomiast jest bardzo podobny do poprzedniego, ale wyraziste usta nadają mu drapieżności, która przykuwa każde oko. Ostatnimi czasy modny stał się kolor pomarańczowy. Jeżeli idziemy na zakupy z koleżankami, to przecież możemy nałożyć lekki makijaż i na przykład pomarańczową, różową czy czerwoną szminkę. Będziemy wciąż wyglądać naturalnie, dzięki delikatnemu makijażowi, ale usta podkreślą naszą charyzmę i rozświetlą twarz. Możemy również na mocną szminkę nałożyć błyszczyk, aby usta były lśniące i soczyste.

Każdy chciałby wziąć w objęcia taką kobietę i skosztować jej ust, jak najlepszy owoc. Nie bójmy się uwydatniania własnego piękna. Każda z nas jest atrakcyjna na swój sposób, a poza tym każdy mężczyzna ma inny gust. Dlatego też nie możemy kierować się takimi samymi kategoriami. Jedne z nas malują się mocno, drugie delikatnie, a jeszcze inne malują tylko usta, aby nimi kusić. Pomimo wszystko postawmy na delikatny makijaż, a swój wygląd możemy zawsze zaakcentować na przykład ładną i bogatą biżuterią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *