Tusz do rzęs Astor Stimulong

Tusz do rzęs Astor Stimulong

Marka Astor wprowadza nową mascarę Stimulong. To pierwsza mascara Astor, która w kilka dni widocznie wydłuża rzęsy. Mascara nowej generacji Stimulong zawdzięcza swoje działanie unikalnemu kompleksowi Bio-Active, który w połączeniu ze szczoteczką Flexi-Brush za jednym pociągnięciem wydłuża rzęsy, a dodatkowo stymuluje ich wzrost.

Dzięki niebieskiej szczoteczce Flexi-Brush – łatwo i precyzyjnie rozprowadza tusz docierając od nasady po same końce rzęs. Bez grudek 
i rozmazywania. Formuła mascary jest szybkoschnąca, wyjątkowo delikatna i utrzymuje się na rzęsach do 15 godzin. Rzęsy są niezwykle długie i pogrubione oraz intensywnie pielęgnowane. Mascara jest również łatwa w demakijażu.

Opakowanie mascary Stimulong jest technologiczne, matowe, czarno-srebrne co ma odzwierciedlać zaawansowaną formułę. Kształt niebieskiej szczoteczki Flexi-Brush, zapewnia precyzyjną aplikację 
i perfekcyjne rozdzielenie rzęs.

Unikalna, klinicznie przetestowana, przedłużająca rzęsy mascara STIMULONG została stworzona aby 
w widoczny sposób wspomagać zdrowy wzrost rzęs.

Mascara Stimulong jest dostępna w czarnym i ultra czarnym kolorze. Linia Stimulong zawiera również Stimulong Eyeliner, dopełniający zachwycającego makijażu oczu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *