Wybór makijażystki

Wybór makijażystki

Makijaż ślubny to najważniejszy makijaż w życiu każdej kobiety. Panna młoda jest przecież w centrum uwagi i na ustach zgromadzonych pojawia się każdy, nawet najdrobniejszy szczegół dotyczący jej wyglądu. Zapewne mało która przyszła żona decyduje się na wykonanie go samodzielnie. Nawet jeśli jest doświadczoną makijażystką, ten dzień dostarcza tak wielu stresów, że choć tego jednego warto sobie oszczędzić. Ponadto jest to także pretekst do tego, aby poddać się zabiegom pielęgnacyjnym, na które do tej pory nie wystarczyło czasu lub funduszy.

Często panny młode decydują się jakiś czas wcześniej na całe serie zabiegów, które przygotowują odpowiednio ich skórę. Odważniejsze panie umawiają się z kosmetyczką lub makijażystką na sam tylko makijaż ślubny, jednak te bardziej przezorne spędzają godziny w poszukiwaniu idealnego make-upu na stronach internetowych i umawiają się na kilka makijaży próbnych.

Bardzo ważną rzeczą (poza efektem wizualnym) jest także strona praktyczna używanych kosmetyków, czyli po prostu ich trwałość. Profesjonalistki doradzają, aby zrobić makijaż próbny na jakieś specjalne wyjście, na swój wieczór panieński lub… ślub koleżanki – by sprawdzić trwałość kosmetyków na naszej skórze podczas wielogodzinnej zabawy.

Za wykonanie maku-upu przez profesjonalistkę musimy zapłacić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Pamiętajmy jednak, że osoba, która zajmie się nami w sposób fachowy, będzie wiedziała, jaka kolorystyka jest dla nas odpowiednia oraz pomaluje nas tak, abyśmy wyglądały dobrze w każdym świetle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *